Windykacja

CROSS FINANCE Sp. z o.o. zapewnia Wierzycielom kompleksowy zakres usług mających na celu skuteczne poprawienie jego płynności finansowej, przywrócenie jego Kontrahentów posiadających zaległości do bieżącego obrotu przedsiębiorstwa, jak również odzyskanie należności uznanych za stracone.

Zakres usług:

Proponujemy naszym Klientom przeprowadzanie pełnego lub częściowego procesu windykacyjnego, zależnie od potrzeb oraz stanu zaległości jego Kontrahentów. Wszystkie prowadzone przez CROSS FINANCE Sp. z o.o. działania mające na celu odzyskanie należności oparte są na systemie prowizyjnym i nie obciążają Klienta w przypadku braku ich skuteczności.

Proces odzyskiwania należności:

Ze względu na specyfikę wierzytelności wynikającej ze źródła ich powstania oraz poziomu opóźnienia w spłacie, a także założonych przez Klienta celów, stosujemy całościowe lub częściowe wykorzystanie bazowego procesu windykacji. Każdy przyjęty do obsługi pakiet wierzytelności podlega szczegółowej analizie, na podstawie której przygotowywana jest odpowiednia strategia windykacyjna, mająca na celu osiągnięcie jak najwyższej skuteczności przy zastosowaniu optymalnych narzędzi i rozwiązań.

Każde działanie jest raportowane, w zakresie i z częstotliwością zgodną z oczekiwaniami Klientów, pozwalając śledzić przebieg procesu windykacji i jego efektywność.